Утворіть форму кличного відмінка іменників. Шановний секретар,фіалка,кандидат і

Утворіть форму кличного відмінка іменників. Шановний секретар,фіалка,кандидат історичних наук,Уляна Іванівна,обласна рада, тренер Йосип, Едіта Павлівна,школа, Тимофій Миколайович,батько,Людвіг,учасник,Василь,пані добродійка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шановний секретарю, фіалко, кандитате історичних наук, Уляно Іванівно, обласно радо, тренере Йосипе, Еліто Павлівно, школо, Тимофію Миколайовичу, батьку, Людвігу, учаснику, Василю, пані добродійко.