Утворіть форму знахідного відмінка однини чоловічих прізвищ. Сформулюйте правил?

Утворіть форму знахідного відмінка однини чоловічих прізвищ. Сформулюйте правил??, за якими ВІДМІНЮЮТЬСЯ прізвища в українській мові Кутній , Лимар , Леньо , Яхно , Горобець , Пономарів , Шуль , Півторадні , Нетудихатка , Слабуха , Тарцюра , Музика , Лебідь , Сало , Поштар , Корнило , Калинець , Назарок , Курилів , Гриців , Гудзій , Закусило , Щука
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кутнього, Лимаря, Леня, Яхно, Горобця, Пономаріва, Шуля, Півторадня, Нетудихатка, Слабуха, Тарцюра, Музику, Лебідя, Сало, Поштаря, Корнила, Клинця, Назарка, Куриліва, Гудзія, Закусило, Щуку.