Утворіть префіксальним способом спільнокореневі слова: Художній, високий, слів, звук, смак, гадати, думати, писати
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По-художньому, превисокий, дослівний, зазвучати, присмакувати, загадати, задуматися, написати.
Гость
превисокий; прислів'я, присмак; пригадати, загадати, згадати; придумати; написати, приписати, дописати.