Утворіть речення з поданими дієслівниками недосипаючи,недочувши,недописавши, не достукавшись ,не дочекавшись,недолюблюючи .
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Деякі діти йдуть до школи недосипаючи. Петро недочувши слово написав не вірно і отримав двійку. Учень недописавши побіг на перерву ,й не знав як виконувати домашнє завдання. Подруги дочекавшись черги купили собі морозива. Недолюблюючи однокласника він більше не ходе до школи.
Гость
Я недосипаю днями. Інколи буває,що друг недочує до кінця співрозмовника. Іноді я на контрольній роботі не встигаю дописати завдання. Деякі люди не можутьь достукати ся до серця іншого. Він не дочекався свого товариша. Іноді люди недолюблюють інших.