Утворіть словосполучення дієслова з іменником ( де треба, з прикметником). Дякув?

Утворіть словосполучення дієслова з іменником ( де треба, з прикметником). Дякув??ти.; туhбуватись; думати; вчитися; навчати ; протестувати; розповідати; змагатися; повідомляти; рухатися..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дякувати мамі; турбуватись про бабусю; думати про канікули; вчитися розуму; навчати дітей ; протестувати проти високих тарифів; розповідати казку; змагатися з бігу; повідомляти тему; рухатися тротуаром.