Утворіть від кожної пари слів нове слово:Сільський,господарство;Народний,пісня;Чорне море;Лівий,берег.

Утворіть від кожної пари слів нове слово: Сільський,господарство; Народний,пісня; Чорне море; Лівий,берег.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сільськогосподарський, народнопісенний, чорноморський, лівобережний
Гость
сільський - село; господарство - господар; народний - народ; пісня - пісенний; чорне море - чорноморський; лівий берег - лівобережний