Утворіть від поданих іменників прикметники за допомогою суфікса ИЧН або ІЧН Дипломатія гімназія лексика гірчиця електрика стоматолог ритм герой мікроскоп сцена турист хірург іронія період

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дипломатичний гімназічний лексичний гірчичний електричний стоматологічний ритмичний героїчний мікроскопічний сценічний туристичний хірургічний іронічний періодичний