Утворіть від поданих прикметників ,де це можливо ,просту і складену форми вищого і найвищого ступенів порівнянн: Близький,сліпий,смачний,дорогий,високий,маленький.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Близький - ближчий, найближчий, більш близький, найбільш близький сліпий -сліпіший, найсліпіший, більш сліпий, найбільш сліпий смачний - смачніший, найсмачніший, більш смачний, найбільш смачний дорогий - дорожчий, найдорожчий, більш дорогий, найбільш дорогий, високий - вищій, найвищій, більш високий. найбільш високий