Утворiть вiд поданих прислiвникiв просту i складену форми вищого i найвищого ступенiв порiвняння. Близько, далеко, дорого, низько, яскраво, часто, високо, красиво, тихо, широко.

Утворiть вiд поданих прислiвникiв просту i складену форми вищого i найвищого ступенiв порiвняння.  Близько, далеко, дорого, низько, яскраво, часто, високо, красиво, тихо, широко.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Близько- ближче-найближче , далеко - дальше-найдальше , дорого,-дорожче-найдорожче  низько-нижче-найнижче , яскраво-яскравіше - найяскравіше , часто - частіше-найчастіше , високо,-вище-найвище  красиво - красивіше-найкрасивіше , тихо,-тихіше-найтихіше  широко.-ширше-найширше