Утворiть вiд поданих слiв суфiксальним способом назви осiб за професiэю чи видом дiяльностi.Аптека,музика,парашут,фiнанси,трактор,учити,гумор,будувати,дресирувати,економiка,масаж,сценарiй

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аптекарь, музикант, фінансист,тракторист,учитель,будівник,дресирувальник,економіст,масажист,сценаріст,парашутист.