Утворіть з кожної пари простих речень складне за допомогою сполучників і, та, й, а, але. Утворені речення запишіть, ставлячи між їхніми частинами (перед сполучником ) кому. 1. Дітям у зоопарку дуже сподобалося . Вони із захопле...

Утворіть з кожної пари простих речень складне за допомогою сполучників і, та, й, а, але. Утворені речення запишіть, ставлячи між їхніми частинами (перед сполучником ) кому. 1. Дітям у зоопарку дуже сподобалося . Вони із захопленням розповідали про враження від побаченного. 2.Спочатку білочка брала з кошика горішок і миттю зникала. Згодом тваринка перестала боятися людей. 3. Двері розчинилися. На порозі з`явився Тарас. 4. Униз вода знесе. Вгору вітер винесе.  У третьому й четвертому утворених реченнях підкресліть головні члени.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Дітям у зоопарку дуже сподобалося, і вони із захопленням розповідали про враження від побаченного. 2.Спочатку білочка брала з кошика горішок і миттю зникала, але годом тваринка перестала боятися людей. 3. Двері розчинилися, та на порозі з`явився Тарас. 4. Униз вода знесе, і вгору вітер винесе.  У третьому: підмет - Двері, Тарас, присудок - розчинилися, з`явився.