Утворити прикметники Ненависть Злість Кількість Радість Аванпост Масло Ремесло Місто Щастя Користь Інтелігент Область Захист Доблесть Безсмертя Умисел

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Йде спрощення т-н Ненависний Злісний Кількісний Радісний Аванпосний Масловий Ремесловий Міський Щасливий Корисний Інтелігентний Обласний Захисний Доблесний Безсмертний Умисельний