Утворити прислівники від слів:Воля,ряд,дорогий,тихенький,п'ятеро,дві,сидіти,мовчати,новий,другий,вік,гора,яскравий,зло,босі ноги,ніч,дзвінкий,літо,осінь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вільно не знаю дорого тихенько не знаю по двоє не знаю мовчазливо по-новому не знаю не знаю не знаю яскраво по-злому не знаю по-нічному по-літньому по-осінньому