Утворити від поданих іменників присвійні прикметники (1),прізвища(2),в основі яких відбувалося б чергування приголосних 1.Ольга,подруга,сусідка,Наталка,Маринка,донька,ненька,Параска,тітка,Явдоха,Стеха,свекруха,сваха,невістка,Ва...

Утворити від поданих іменників присвійні прикметники (1),прізвища(2),в основі яких відбувалося б чергування приголосних 1.Ольга,подруга,сусідка,Наталка,Маринка,донька,ненька,Параска,тітка,Явдоха,Стеха,свекруха,сваха,невістка,Варка,Ониська 2.козак,чумак,Варка,Шульга,Явтух,конюх,кожух,пасіка,соха,довгий,пух,пастух
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ольчин подружчин сусідчин Наталчин Маринчин доньчин Парасчин тітчин Явдошчин Стешчин свекружчин сважчин невістчин Варчин Онисьчин. 2. Козаченко Чумаченко Варченко Шульжченко Явтужченко Конюжченко Кожученко Пасіченко Сошенко Довженко Пушенко Пастушенко