Утворити якщо можливо всi  форми ступенiв порiвняння вiд прикметникiв: Веселий, Iллин, Радiсний, поганий, обгрунтований, гожий, бiлуватий, деревяний, респектабельний, широченний, прекрасний, чудовий,  нездiйсненний, сучасний, м...

Утворити якщо можливо всi  форми ступенiв порiвняння вiд прикметникiв: Веселий, Iллин, Радiсний, поганий, обгрунтований, гожий, бiлуватий, деревяний, респектабельний, широченний, прекрасний, чудовий,  нездiйсненний, сучасний, мiцний.I провiдмiняти 3 слова: батькове поле, Миколин зошит, природний вiдтiнок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
веселий-веселіший..найвеселіший радісний- радісніший-найрадісний поганий- поганіший-найпоганий оюгрунтований-обгрунтованіший-найобгрунтований білуватий-біліший-найбіліший прекрасний- прекрасніший найпрекрасний чудовий- чудовіший-найчудовий сучасний-сучасніший-найсучасніший міцний-міцніший-найміцніший