Уведіть до речень подані словосполучення : по-друге - по друге;набагато - на багато; удень - у день; наприклад - на приклад!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По-перше, заспокойся, а по-друге, це питання уже не актуальне! В горах видимість стала набагато краще, ніж на рівнині. На море хотілося поїхати на багато днів. Удень лагідно пригрівало сонце, вранішньої зливи як не було. У день музики на Волині відкрили пам`ятник Кузьмі ("Скрябін"). Ми, наприклад, дуже зраділи, отримавши запрошення на свято. "Україна, щоб вийти з кризи, має зважати на приклад Фінляндії", - вважає колишній радник президента США з питань нацбезпеки Бжезінський.