Уяви собі, що ти сидиш на підвищенні і спостерігаєш за всім, що відбувається в басейні. Напиши про те, що ти бачиш. У розповіді вживай дієслова на    "ся"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я дивлюся на дітей які плавають в басейні і зразу згадую себе як я вчився плавати тренер в них був строгий але я думаю що ті діти коли виростуть стануть деякі з них відомимиспортсменами по плаваню а хто буде прогулювати тренування то з них не буде ніщо вони будуть справжніми неуками а не спортсменами!!!