Уяви,що твiй друг Миколка йде до школи пiшки,а додому їде автобусом.Тодi вiн витрачае на дорогу 50 хв.А якщо вiн їде i до школи i вертаеться назад додому автобусои,то витрачае на дорогу 40 хв.Скiльки часу витратить Миколка на...

Уяви,що твiй друг Миколка йде до школи пiшки,а додому їде автобусом.Тодi вiн витрачае на дорогу 50 хв.А якщо вiн їде i до школи i вертаеться назад додому автобусои,то витрачае на дорогу 40 хв.Скiльки часу витратить Миколка на дорогу до школи i назад,якщо йтиме пiшки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А по русски написать нельзя было?