В 3 класі дитині задали вивчити діалог але спочатку його треба дописати. ALEX: When is your birtday party,Ann? ANN: It is on....... ALEX: What time does the party start? ANN: In starts at..... ALEX: What time does it finish? AN...

В 3 класі дитині задали вивчити діалог але спочатку його треба дописати. ALEX: When is your birtday party,Ann? ANN: It is on....... ALEX: What time does the party start? ANN: In starts at..... ALEX: What time does it finish? ANN: It finishes at....... ALEX: Where is the party? ANN:............
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Tomorrow 2)15:20 3)18:00 4)In my home.