В чём трагедия семьи Мармеладовых? кратенько помогите плизззз)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скончался отец-тунеядец, не было ни гроша для того, чтобы провести ХОТЯ БЫ поминки покойника.
Гость
Вони були бідні, не мали грошей на проживання та харчі. Жінка батька Соні била дітей. Соня, щоб сім'я не бідувала пішла в проститутки і всі гроші відала мачусі. Сама мачуха була трішки з нестабільною психікою.