В новый год в мир возвращаются чудеса . И под бой курантов сбываются все мечты Переведите на казахский . Пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаңа жылға әлеміне қайтарылады ғажайыптар . Және жекпе-жек куранттардың барлық армандар орындалады
Гость
жаңа жылда әлемге кереметтер қайтарылады. Ал жарасқан тәулік бойынша барлық армандар орындалады