В одній молекулі ДНК кількість гуанінових нуклеотидів становить 32% від загальної кількості нуклеотидів. Визначте кількість( у відсотках) кожного з решти видів нуклеотидів. ( Слід урахувати, що на основі принципу комплементарно...

В одній молекулі ДНК кількість гуанінових нуклеотидів становить 32% від загальної кількості нуклеотидів. Визначте кількість( у відсотках) кожного з решти видів нуклеотидів. ( Слід урахувати, що на основі принципу комплементарності: ( А+Т)+(Г+Ц)=100%.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ну, по принципу комплементарности: Г=Ц=32%, звідси: 100-(32+32)=36--А+Т. А=Т=36/2=18 тоесть: А=18% Т=18% Г=32% Ц=32%