В ОДНОМУ КУСКУ Є 3М ТКАНИНИ,А В ДРУГОМУ - 5 М ТАКОЇ САМОЇ ТКАНИНИ.РАЗОМ УСЯ ТКАНИНА КОШТУЄ 160 ГРН.СКІЛЬКИ КОШТУЄ КОЖЕН КУСОК ТКАНИНИ ОКРЕМО? БУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!!!

Гость
5+3=8 м ткани всего 160:8=20 гр 1 м ткани