В організмі тварини є механізми, які запобігають втратам тепла: лапи (плавники) тварин мають іншу температуру, ніж тіло. яку ? варіанти А нижчу, ніж навколишнього середовища. Б вищу , ніж навколишнього середовища. В Таку ж, як...

В організмі тварини є механізми, які запобігають втратам тепла: лапи (плавники) тварин мають іншу температуру, ніж тіло. яку ? варіанти А нижчу, ніж навколишнього середовища. Б вищу , ніж навколишнього середовища. В Таку ж, як навколишнього середовища. Г взимку і влітку однакову. Д однакову впродовж року.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б вищу,ніж в навколишньому середовищі