В процессе эволюции покрытосеменные приобрели ряд важных признаков

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
• утворення насінних зачатків усередині за­в’язі, стінки якої після запліднення й утворення насінини перетворюються на оплодень і разом з насіниною складають плід;   • у всіх покритонасінних подвійне запліднення і вторинний ендосперм;   • наявність приймочки маточки, до якої потрапляє пилок, перш ніж дістатися до насінного зачатку;   • наявність квіток — квітка виявилась найефективнішим утвором для забезпечення розмноження.