В процессе эволюции покрытосеменные приобрели ряд важных признаков
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
• утворення насінних зачатків усередині зав’язі, стінки якої після запліднення й утворення насінини перетворюються на оплодень і разом з насіниною складають плід; • у всіх покритонасінних подвійне запліднення і вторинний ендосперм; • наявність приймочки маточки, до якої потрапляє пилок, перш ніж дістатися до насінного зачатку; • наявність квіток — квітка виявилась найефективнішим утвором для забезпечення розмноження.