В реченні 1 Невпізна(н,нн)ий випускник школи зайшов до учительської. 2.Нескінче(н,н

В реченні 1 Невпізна(н,нн)ий випускник школи зайшов до учительської. 2.Нескінче(н,нн)а розмова з товаришем турбувала його. Завдання 1 : в 1,2 реченні повний синтакичний розбір.Завдання 2:Виписати слова Невпізна(н,нн)ий,Нескінче(н,нн)а й розібрати їх за будовою. Поможіть будь ласка!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.невпізнанний [н е в п' і з н а н:и й'] 2.нескінченна [н е с к' і н ч' е н: а]