В словах- спинка,грудка червоняста,чорненькi,бiленькими,дзьобик,червоненький Нужно поставить корень,суфикс,окончание
В словах- спинка,грудка червоняста,чорненькi,бiленькими,дзьобик,червоненький
Нужно поставить корень,суфикс,окончание
Ответ(ы) на вопрос:
спинка- спин корінь, к суфікс, а окончание. чорненькі- чорн корінь, еньк суфікс, і окончание. біленькики- біле корінь,нькик суфикс,и окончание. дзьобик- дзьоб корінь, ик суфікс, нульове окончание. червоненький- червоне корінь, ньк суфікс, ий окончание.