В ТЕКСТІ ПІДКРЕСЛИТИ ОСОБОВІ ЗАЙМЕННИК,ВИЗНАЧИТИ ЇХНЮ ОСОБУ,ЧИСЛО І ВІДМІНОК. У кожної людини є своє покликання, свої обдарування,здібності, свій талант, своя, так звана, співуча пір’їна. Якщо у тебе немає ніякого таланту,то ц...

В ТЕКСТІ ПІДКРЕСЛИТИ ОСОБОВІ ЗАЙМЕННИК,ВИЗНАЧИТИ ЇХНЮ ОСОБУ,ЧИСЛО І ВІДМІНОК. У кожної людини є своє покликання, свої обдарування,здібності, свій талант, своя, так звана, співуча пір’їна. Якщо у тебе немає ніякого таланту,то це значить, що ти ще не визначив його.Ти не повинен сумувати, що у тебе немає таланту.Це співуча пір”їнка нам дає талант,а талант є у кожної людини.Пробуди у себе ту мить,у якій ти знайдеш свою пір”їнку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у тебе (2 ос. однини, Р. в.), ти (2 особа однини, Н. в.), його (3 особа однини, Р. в.), нам (1 особа множини, Д. в.).