В трьох ящиках лежать горіхи у першому на 6 кг менше ніж у двох інших разом у другому на 10 кг менше ніж у двох інших разом скільки горіхів у третьому ящику

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Назовем перший ящик літерою П, другий - Д, третій - Т. Складемо рівняння: П + 6 = Д + Т; Д + 10 = П + Т. Виразимо Т через перше рівняння:  Т = П + 6 - Д    ,  та друге рівняння: Т = Д + 10 - П. Тобто: П + 6  = П + Т - 10 + Т Скорочуємо: 16 = 2*Т Т = 8. Відповідь: у третьому ящику лежить 8 кг горіхів.