В українській мові розрізняють значення слів КНИГА та КНИЖКА. У якому рядку наведено назву видання, яке можна назвати КНИГОЮ?а) Словник фразеологізмів української мовиб) «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайкав) «Буквар» Іва...

В українській мові розрізняють значення слів КНИГА та КНИЖКА. У якому рядку наведено назву видання, яке можна назвати КНИГОЮ? а) Словник фразеологізмів української мови б) «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка в) «Буквар» Івана Франка г) «Захар Беркут» Івана Франка д) Підручник з української літератури
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
спробуй варіант вибрати "б"