В українській мові розрізняють значення слів книга та книжка.У якому рядку наведено назву видання, яке можна назвати книгою? а) Словник фразеологізмів українськоїмови б) "Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайка в "Буквар" Іва...

В українській мові розрізняють значення слів книга та книжка.У якому рядку наведено назву видання, яке можна назвати книгою? а) Словник фразеологізмів українськоїмови б) "Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайка в "Буквар" Івана Федорова г) "Захар Беркут" Івана Франка д) Підручник з української літератури
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) "Тореадори з Васюкiвки" Всеволода Нестайка