В українську мову це слово потрапило як запозичення з тюркської; первісно це перське слолво , що означає "товариш"; на Запоріській Січі так називали молодих хлопців, учнів,зброєносців у козацької старшина а) пластуни б) чел...

В українську мову це слово потрапило як запозичення з тюркської; первісно це перське слолво , що означає "товариш"; на Запоріській Січі так називали молодих хлопців, учнів,зброєносців у козацької старшина а) пластуни б) челедь в) джури г) аргати д) молодики Допоможіть!!!!!ТЕРМІНОВО!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В українську мову це слово потрапило як запозичення з тюркської; первісно це перське слолво , що означає "товариш"; на Запоріській Січі так називали молодих хлопців, учнів,зброєносців у козацької старшина в) джури