В умовах стрімкого розвитку науково-технічного прогресу всемогутній пан Комп'ютер посмів викликати тендітну пані Книжку на дуель. І що ж? Книжка вистояла, бо в ній закладено міць пам'яті століть, силу духу й трепет людського с...

 В умовах стрімкого розвитку науково-технічного прогресу всемогутній пан Комп'ютер посмів викликати тендітну пані Книжку на дуель. І що ж? Книжка вистояла, бо в ній закладено міць пам'яті століть, силу духу й трепет людського серця. Вона зберігає запах і тепло рук, які її творили...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
шо потрибно зробити?