В університеті я одержав, здобув, набув, дістав, отримав) вищу освіту. Зранку було важко (розплющити, відкрити, розкрити) очі. Для мене дуже важливі добрі (відношення, відносини, стосунки) з друзями. Задачу з фізики було (розв’...

В університеті я одержав, здобув, набув, дістав, отримав) вищу освіту. Зранку було важко (розплющити, відкрити, розкрити) очі. Для мене дуже важливі добрі (відношення, відносини, стосунки) з друзями. Задачу з фізики було (розв’язано, вирішено) правильно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
здобув розплющити стосунки розв'язано