В яких твердженнях йдеться про Сергія Єфремова? а) засуджений у справі СВУ; б) член Спілки радянських письменників України; в) автор “Історії українського письменства”; г) член УЦР, його в тодішніх українських колах називали “с...
В яких твердженнях йдеться про Сергія Єфремова? а) засуджений у справі СВУ; б) член Спілки радянських письменників України; в) автор “Історії українського письменства”; г) член УЦР, його в тодішніх українських колах називали “совістю української інтелігенції”; ґ) очолював ВУАН; д) керував наркоматом освіти в 1927 — 1933 рр.
Ответ(ы) на вопрос:
а) засуджений у справі СВУ; в) автор “Історії українського письменства”; г) член УЦР, його в тодішніх українських колах називали “совістю української інтелігенції”. Это то, что абсолютно точно. Я ещё сомневаюсь насчёт ВУАН. Он не был главой, но был вице-президентом.