В ящику 5 кульок з номерами від 1 до 5. Навмання одну за одною беруть дві кульки. Яка імовірність того, що перша з них має номер 1, а друга номер 2 ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сприятливих подій 1 (витягти кульку 1, потім витягти кульку 2) Всіх подій 5*4=20 (1_2, 1_3, 1_4, 1_5, ..., 5_1, 5_2, 5_3, 5_4) Ймовірність 1/20 Інакше як добуток залежних подій Імовірність того, що у першої кульки номер 1 рівна P(A)=1/5,  імовірність того, що друга кулька з номером 2(подія В), при умові, що перша з номером 1 є умовною ймовірністю [latex]P_A(B)=\frac{1}{4}[/latex] [latex]P(AB)=P(A)*P_A(B)=\frac{1}{5}*\frac{1}{4}=\frac{1}{20}[/latex]