Вантажний вагон для перевезення сипучих вантажів може перевезти 72т зерна.скільки тонн зерна перевезе поїзд,у якому 23вагони із зерном?скільки потрібно машин-зерновозів для перевезення цього зерна,якщо зерновоз перевозить у 8 р...

Вантажний вагон для перевезення сипучих вантажів може перевезти 72т зерна.скільки тонн зерна перевезе поїзд,у якому 23вагони із зерном?скільки потрібно машин-зерновозів для перевезення цього зерна,якщо зерновоз перевозить у 8 разів менше за вантажний вагон?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)72*23=1656тонн зерна перевезет поезд; 2)72:8=9тонн перевозит зерновоз; 3)1656:9=184 потребуется зерновозов.