Вас запросили до посольства на співбесіду.Які з поданих слів ви використаєте і чо?

Вас запросили до посольства на співбесіду.Які з поданих слів ви використаєте і чо??у . Напишіть невеликий твір 5-7 речень з обраними словами. Еміграція Імміграція Адрес Адреса Адресат Адресант Апартаменти Департаменти Відпуск Відпустка ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ НА ЗАВТРА СРОЧНО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо би мене запросили на співбесіду. Я би інтелегентно приставилась та розказала би про свій адрес... . Пізніше я би познайомилася з колективом і поговорила би про Департаменти та Апартаменти в їхньому офісі. Спиталаби про відпустку та адресант.