Василько склеїв фігурку з одинакових кубиків з ребром 1 см і хоче її покласти в коробку яка має форму прямокутного паралепіпедаі закрити її.Якого найменшого об"єму коробка йому потрібна??? Варіанти відповіді;36 см.кв;75 см.кв;6...

Василько склеїв фігурку з одинакових кубиків з ребром 1 см і хоче її покласти в коробку яка має форму прямокутного паралепіпедаі закрити її.Якого найменшого об"єму коробка йому потрібна??? Варіанти відповіді;36 см.кв;75 см.кв;60 см.кв;64 см.кв;80 см.кв
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ 60. Объем параллелепипеда равен произведению площади на высоту. Глядя на рисунок подойдет коробка объемом в 60 см. (5х4х3=60)