Вчитель фізкультури записав рузультати чверть фіналів півфіналу та фіналу у шкіл

Вчитель фізкультури записав рузультати чверть фіналів півфіналу та фіналу у шкільному турніри знайтис тенісу результати необовзяково в цьому порядку були такими Богдан віграв у Антона Володя віграв у Данила Григорій віграв у Евгена Григорій віграв у Володі, Володя віграв у Богдана Микола віграв у Олега і Григорій у Миколі, Яка пара грала у фіналі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Григорий и Володя. Григорий — потому что он обыграл всех. Тогда нужно найти его соперника в финале — он есть в списке тех, с кем играл Григорий. Это Микола и Володя. Микола выиграл лишь раз, а Володя — дважды. Значит, Володя и добрался выше Миколы к Григорию.