Велосипедист за 3год проїхав 54км,а пішохід за 4год пройшов 20км.На скільки більша швидкість велосипедиста,ніж пішохіда.?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)54 поділити на 3 дорівнює 18 км за год-швидкість велосипедиста 2)20 поділити на 4 дорівнює 5 км за год-швидкість пішохіда. 3)18 мінус 5 дорівнює 13 км за год Відповідь;на 13 км за год біьша швидкість велосипедиста ніж пішохіда.