Вертуха Стрикоза влітку протягом половини кожної доби спала,третю частину кожної доби - танцювала , шосту частину співала.Решту часу вона вирішила присвятити підготоготовці до зими. Скількигодин на добу Стрикоза готувалася до з...

Вертуха Стрикоза влітку протягом половини кожної доби спала, третю частину кожної доби - танцювала , шосту частину співала. Решту часу вона вирішила присвятити підготоготовці до зими. Скільки годин на добу Стрикоза готувалася до зими ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чо я не понял твой язык