Веселун пішов у похід на п'ять днів.Він рушив у мандрівку в Понеділок і повернувся у П'ятницю.Кожного дня він проходив на 2 км білше,ніж попереднього.Коли подорож була закінчена виявилось що загалом він пройшов 70км.Яку відстан...

Веселун пішов у похід на п'ять днів.Він рушив у мандрівку в Понеділок і повернувся у П'ятницю.Кожного дня він проходив на 2 км білше,ніж попереднього.Коли подорож була закінчена виявилось що загалом він пройшов 70км.Яку відстань Веселун пройшов у Четвер.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
x+(x+2)+(x+4)+(x+6)+(x+8)=70 x=10 - понеділок x+6=16 - пройшов у четвер