Вибачте но мені потрібно твір-мініатюра, у якому був би розгорнений виклад після речення 《А справа була така...》 або 《А йшлося ось про що...》, або 《а про це говорили так ...》. Бажано побистріше!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як то раз взимку,ми з друзями пішли кататися на санях.А йшлося ось про,що..Сашка мій друг дитинства,впав з гори та й зламав собі ногу,ми всією групою дітей побігли до нього та стали витягати із замету. Підійшли дорослі..про це вони говорили так,що мабуть ми скинули Сашка з гори.Але,коли Сашко отямився він подякував нам друзям,що мі його врятували.