Вибери прилад який споживає електричну енергію і перетворює її у теплову, звукову,та світлову?а)порохотягб)фенв)телевізорг)міксерд)електрична лампочка

Вибери прилад який споживає електричну енергію і перетворює її у теплову, звукову,та світлову? а)порохотяг б)фен в)телевізор г)міксер д)електрична лампочка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вибери прилад, який споживає електричну енергію і перетворює її у теплову, звукову та світлову. В) Телевізор.