Вибери випадки, в яких рух тіла можна вважати рівномірним. 1 Тонуть тіла в однорідній рідини. 2Рух мухи по кімнаті. 3Біг собаки на прогулянці. 4Поширення звуку в однорідному середовищі. 5Поширення світла в однорідному прозорому...

Вибери випадки, в яких рух тіла можна вважати рівномірним. 1 Тонуть тіла в однорідній рідини. 2Рух мухи по кімнаті. 3Біг собаки на прогулянці. 4Поширення звуку в однорідному середовищі. 5Поширення світла в однорідному прозорому середовищі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тонуть тела в однородной то есть 1