Виберіть правельну відповідь :  графит належить до групи природних ресурсів :а)невичерпних             б)вичерпних відновлювальних        в)вичерпних невідновлювальних       г)не належить до жодної з груп

Виберіть правельну відповідь :  графит належить до групи природних ресурсів : а)невичерпних             б)вичерпних відновлювальних        в)вичерпних невідновлювальних       г)не належить до жодної з груп
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)вичерпних відновлюваних