Виберіть правильні твердження щодо алкіну, на спалювання 2 л якого витрачено кисень об’ємом 5 л А має масову частку Карбону 90% Б під час повного гідрування утворюється етан В молекула містить чотири атоми ...

Виберіть правильні твердження щодо алкіну, на спалювання 2 л якого витрачено кисень об’ємом 5 л А має масову частку Карбону 90% Б під час повного гідрування утворюється етан В молекула містить чотири атоми Г молекула містить потрійний зв’язок Д гарно розчиняється у воді Є вступає у реакцію заміщення із хлором. Запишіть розв’язок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
CnH2n + (2n+1)/2O2 = nCO2 + 2n-2H2O (2n+1)=5 2n=4 n=2 ⇒ C2H2 A ω(C)=92% не вірно Б) С2Н2 + 2Н2 = С2Н6 вірно В) С2Н2 містить 2 атоми карбону та 2 атоми гідрогену; всього 4 вірно Г) НС≡СН вірно Д) у воді не розчиняється - не вірно Є) не вступає в реакцію заміщення з галогенами - не вірно Б) В) Г) - вірні відповіді