Виберіть реагенти які потрібно використати щоб реакція відбулася згідно зі скороченим рівнянням Fe 3+ + 3OH - =Fe(OH)3 !. Для одного з обраних прикладів запишіть йонно-молекулярні рівняння ( має декілька правильних відповідей) ...

Виберіть реагенти які потрібно використати щоб реакція відбулася згідно зі скороченим рівнянням Fe 3+ + 3OH - =Fe(OH)3 !. Для одного з обраних прикладів запишіть йонно-молекулярні рівняння ( має декілька правильних відповідей) : А. FeCl3 + KOH Б. FeCl2 + NaOH B. Fe2O3 + H2O Г. Fe2(SO4)3 + NaOH.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
FeCl3 + 3KOH = Fe(OH)3 + 3KCl Fe(3+) + 3Cl(-) + 3OH (-) + 3K  = Fe(OH)3 + 3K(+) + 3Cl(-) Fe2(SO4)3 + 6NaOH = 3Na2SO4 + 2Fe(OH)3