Від дроту завдовжки 3дм2см відрізали частину що становить 1\4всього др оту знайди довжину відрізаноі частини накресли відрізок такоі довжини помогите пожалуйстапожалуйста
Від дроту завдовжки 3дм2см відрізали частину що становить 1\4всього др
оту знайди довжину відрізаноі частини накресли відрізок такоі довжини помогите пожалуйстапожалуйста
Ответ(ы) на вопрос:
32( 3дм2см) : 4 = 8 см - довжина відрізаної частини
Накресли відрізок 8 см , знайди на лінійці цифру 8 і проведи до неї відрізок